Líbí se Ti Nevolejte.cz?

Pokud ano, podporuj nás na Facebooku nebo Google+ ! Nevolejte.cz žije komunitou - buď součástí!   

Stop telefonnímu spamu!

Vytáčejí Vás telemarketingové agentury? Už jste někdy naletěli dotěrným prodejcům po telefonu? Nevolejte.cz má na ně bič ! Pokud nechcete být více otravováni dotěrnými telefonáty, máme pro Vás službu zdarma, která Vám zaručeně pomůže.

Účinná ochrana aplikací Nevolejte.cz

Pokud vlastníte android telefon, chraňte aktivně a zdarma své soukromí pomocí aplikace Nevolejte.cz blokující nechtěné telemarketing hovory. Věřte nám, skutečně to funguje. Stačí pouze nainstalovat, aktualizovat sdílenou černou listinu a máte klid. Unikátní technologie sdílené černé listiny funguje na principu kooperace uživatelské komunity a sdílení negativní zkušeností s ostatními. Jednoduše řečeno, pokud nějaké číslo otravuje více uživatelů naší komunity, tak je přidáno na černou listinu a už se nedovolá nikomu dalšímu.

Ověřeno 200 867 aktivními uživateli s vysokým hodnocením 4,8 z 5 hvězdiček možných na Google Play ve více než 11 000 hodnoceních. Nyní blokujeme 20 754 otravných nebo jinak nebezpečných čísel. Více se dozvíte zde. Instalovat je možné odtud.Vše absolutně ZDARMA a BEZ REKLAM.

Ochraňte své přátele a sdílejte dál

Nebuďme lhostejní ke svému soukromí - čas a zdraví jsou to nejdůležitější, co člověk na světě má. Ani jedno si za peníze nekoupíte. Chraňte si proto svůj vlastní čas aplikací Nevolejte.cz a pomozte ochránit volný čas i všem svým přátelům prostřednictvím sdílení Nevolejte.cz na sociálních sítích. Děkujeme.

Pro uživatele bez android telefonu

Pokud nemáte android telefon, dejte veřejně vědět všem prodejcům po telefonu, že si nepřejete být kontaktování za účelem marketingu zápisem zdarma do Registru Nevolejte.cz. Více se dozvíte zde. Zaregistrovat se můžete zde. Pokud je Vám stále voláno, přestože jste zapsaní v Registru Nevolejte.cz uvedeno, tuto skutečnost je možné nahlásit zde. Pokud se stížností sejde dostatek, podáme na něj společně stížnost na Český Telekomunikační Úřad.

Spojme svoje síly a vybudujme společně kompletní černou listinu prodejců po telefonu a zbavme se jednou pro vždy obtěžujícíh telefonátů. Více se dozvíte zde.